Hakkımızda


MİSYONUMUZ
 
 
Uluslar arası  inşaat kalite anlayışından taviz vermeden, müşteri memnuniyeti sağlayarak, güvenilir, emniyetli, teknolojik gelişmeleri takip eden, sosyal toplum bilincinde projelerle müşterilerimizin inşaat / yapı ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla en uygun çözümleri üretmeyi hedefliyoruz. Yapılarımızda depreme dayanıklılık, fonksiyonel çözümler ve estetik tasarımlar esastır. 
 
 
VİZYONUMUZ 
 
 
Ulusal ve uluslararası arenada, inşaat sektöründe kalite ve müşteri memnuniyetini arttırarak, yetişmiş teknik kadrolar oluşturarak, doğru finansal kaynakları kullanarak büyümeyi hedefliyoruz. Tedarikçilerimiz ile müşterilerimiz arasında köprü vazifesini en iyi şekilde tesis ederek yüksek kaliteli yapılarla insan hayatına değer katacak projelerle sektördeki yerimizi sağlamlaştırmak amacındayız.
 
 
FAALİYETLERİMİZ
 
Eğitim Yapıları, Sağlık Yapıları, Endüstriyel Tesisler, Dini Tesisler, Dere Islah Projeleri, Atık Yönetim Merkezleri, Askeri Tesisler, Teleferik Projeleri, Köprüler, Yol ve Altyapı İnşaatı, Toplu Konut Projeleri, Otel – Tatil Köyü Projeleri, Villa Projeleri, Alışveriş Merkezleri.